Nepiju

18. ledna 2016 v 16:27 | M |  Th ink
Nepiju.
No vážně. Nedělám si prdel.
Já vím, že mi to nikdo nevěří. I ti, co mě neznají určitě tuší, že chla... eeh...chci říct... občas si ráda dám pár kousků. Čehokoliv.
Jsem "čistá" už déle než čtrnáct dní. Ano, mám chuť se zabít, když mě chce někdo vytáhnout na pivo (až na to, že mě nikdo na to pivo nechce vytáhnout; měla bych se vrátit na Moravu, ať mám větší depresi a motiv). Ovšam ta moje "abstinenční čistota" je poněkud nemalou vrstvou pošpiněna spoustou veselého kouře.
Ano, hulím.
Špeky.
Brčka.
Bonga.
Dýmky.
Sušenky.
Šlukovky.
Sucháče.
A ty další kraviny. Však to znáte.
A co jako? Stounr grls jsou prý v kurzu. Proč to vůbec říkám? Jsem přece zadaná, ne? Asi jo. No, ale co kdyby náhodou? Hm?
Už mi dochází, proč mi tak chybí chlast. Nejen, že pivo chutná tak skvěle. Hlavně Kozel 11°. A rum. A jablíčko. Che Guevara je taky fajn. No a ani Radegast není vůbec špatný. Svijany jsou ale lepší. Ale taky je ten alkohol parádně omamný. Člověk je pak veseloučký, povídavý (a že já to zrovna potřebuju, že?), milý, bláznivý, trochu mimo, podnikavý, vynalézavý, přátelštější, společenštější, unavenější, vztahovačnější, povolnější,... Moment! Tady bych to radši ukončila.
Myslím, že moji milí Brand New mají kousíček pravdy, když zpívají, že "every girls drink for free".


 


Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 18. ledna 2016 v 21:34 | Reagovat

Není mi osmnáct, bude tento rok a s alkoholem mám zkušenosti celkem příjemné ne moc časté... Nějak to extra neřeším, nevyhledávám ho. Spíš nějak vyhledávám lidi, co ho vyhledávají :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.